Mob.: +370 650 66704
E-mail: info@soras.lt
Daikin hibridinis oras vanduo šilumos siurblys
Daikin hibridinis oras vanduo šilumos siurblys  Daikin hibridinis oras vanduo šilumos siurblys  Daikin hibridinis oras vanduo šilumos siurblys  Daikin hibridinis oras vanduo šilumos siurblys 

Daikin hibridinis oras vanduo šilumos siurblys

  • Gamintojas: DAIKIN
  • Prekės kodas: EVLQ08CV3 - EHYHBX08AV3 - EHYKOMB33AA
  • 6,600.00€

EVLQ08CV3 - EHYHBX08AV3 - EHYKOMB33AA  DAIKIN Altherma. 10,02 kW šildymo galingumo oras-vanduo - dujos šilumos siurblys.

Įrangos pardavimas. Paleidimas. Garantija. Tel: +370 6 50 66704. info@soras.lt.

Daikin Altherma hibridinis šilumos siurblys sujungia oro ir vandens šilumos siurblio technologiją su dujų kondensaciniu katilu, kad būtų kuo aukštesnis efektyvumas. Išmaniosios įrenginio programos, automatiškai pagal energijos kainas, lauko temperatūrą ir vidaus šildymo pajėgumą, nustatydamos ekonomiškiausią ir efektyviausiai energiją naudojantį derinį, padeda sutaupyti iki 35 % daugiau energijos, lyginant su tradiciniai dujų kondensaciniais katilais.

Hibridiniai šilumos siurbliai gali veikti trimis režimais:

1) Tik kaip šilumos siurblys oras/vanduo; 2) tik kaip dujinis katilas; 3) kaip abu variantai kartu.

Persijungimas tarp dujinio katilo ir šilumos siurblio oras/vanduo vyksta automatiškai - Daikin Altherma hibridinio šilumos siurblio technologija pagal lauko ir vidaus temperatūrų skirtumą savarankiškai paskaičiuoja, kurią sistemą efektyviau naudoti šildymui.

 

Hibridinis siurblys ir saulės energija: mažos išlaidos, bet didelė nauda

Saulės energija ir hibridinis šilumos siurblys puikiai vienas kitą papildo. „Daikin Solaris“ sistema naudoja saulės energiją buitiniam vandeniui pašildyti ir palaiko šildymo sistemos efektyvų darbą. Saulės energija naudojama ne tik karštam buitiniam vandeniui ruošti, bet ir centriniam šildymui palaikyti. tai užtikrinama prijungiant 500l vandens talpą. Jei saulės šiluma nesuvartojama iš karto, Daikin šilumos kaupiklis gali kaupti didelius kiekius saulės energijos. Šilumą buitiniam karštam vandeniui arba centriniam šildymui galima naudoti net praėjus dienai.

Hibridinio šilumos siurblio ir saulės energijos sistemos privalumai:

  • Efektyvus atsinaujinančios ir nemokamos saulės energijos naudojimas karštam vandeniui ruošti ir šildyti.

  • Higieniškas karšto vandens paruošimas.

  • Net 80% sukaupiamos saulės energijos galima paversti į vartojamąją šilumą.

Žymos: EHVH08S23E9W - ERGA08EVH7 DAIKIN Altherma 3 6, 41 kW oras-vanduo šilumos siurblys,