Mob.: +370 650 66704
E-mail: info@soras.lt
MIDEA sieninis split tipo šilumos siurblys OASIS PLUS - 4.1 kW. Šildymui/vesinimui iki 40 m2

MIDEA sieninis split tipo šilumos siurblys OASIS PLUS - 4.1 kW. Šildymui/vesinimui iki 40 m2

  • Gamintojas: MIDEA
  • Prekės kodas: Oras-oras šilumos siurblys. MSOPBU-09HRFN8-QRE3GW
  • 1,366.00€

OASIS PLUS - 4.1 kW šildymo galingumo split tipo oras-oras kondicionierius-šilumos siurblys.

Įrangos pardavimas. Paleidimas. Garantija. Tel: +370 6 50 66704. info@soras.lt.

  Šildymas iki -30°C lauko oro temperatūros
  Šaldymas iki -25°C lauko oro temperatūros
  Maksimali šildymo galia iki 7.2kW (12 modelis)
  SCOP iki 5.30
  SEER iki 9.20
  Energijos efektyvumo klasė A+++
  +8 ° C temperatūros palaikymas šildymo režime
  Ypatingai tylus vidinis blokas (triukšmo lygis nuo 20 dB(A))
  FOLLOW ME funkcija
  WI-FI valdymas standartinėje komplektacijoje
  3 metų garantija

 

Midea Oasis Plus OP

Inverterinė Midea technologija garantuoja reikiamą šilumos galią net ir prie pačių atšiauriausių oro sąlygų. Jauskitės šiltai net ir žvarbiausią žiemą!

Sumažinkite savo išlaidas šildymui

Midea inverterinė technologija garantuoja reikiamą šilumos galingumą net ir atšiauriausiomis oro sąlygomis. Midea šilumos siurbliuose naudojamas naujausias ekologiškas šaltnešis R32, kuris yra gerokai efektyvesnis, nei jo pirmtakas, o taip pat mažinantis CO2 išmetimą į aplinką. Naujoji technologija garantuoja efektyvų šilumos siurblio darbą net ir prie labai žemų lauko oro temperatūrų, ir užtikrina A+++ energijos efektyvumo klasę.

“Išmanioji akis”

„Išmanioji akis“ – tai inovatyvus sprendimas, leidžiantis mėgautis komfortu ir mažinantis energijos sąnaudas šildymui.

 

 Jei 30 minučių Jūsų nėra patalpoje, įrenginys automatiškai sumažina oro srautą ir taip leidžia taupyti energiją.Jei įrenginys nefiksuoja Jūsų buvimo šalia dviejų valandų bėgyje, oro srautas yra mažinamas dar labiau.Kada pasirodote patalpoje, oro srautas automatiškai grįžta į prieš tai buvusių nustatymų lygį.

Specialūs režimai

Galite pasirinkti režimą pagal konkrečius poreikius, ar veiklos pobūdį ir įrenginys nepūs tiesiai į Jus, o esant poreikiui, seks Jūsų judėjimą patalpoje.Specialus režimas, užtikrinantis tolygų oro temperatūros pasiskirstymą patalpoje.Specialus režimas, kad švelnus oro srautas Jus sektų visoje patalpoje.

Ypatingai aukštas energetinis efektyvumas

Midea Oasis Plus serija yra ypatingai efektyvi. Gamintojas garantuoja komfortišką šilumą žiemą ir malonią vėsa vasaros metu, o tuo pačiu ir išskirtinį energetinį efektyvumą. Tiek šildymo, tiek ir vėsinimo režime energetinė efektyvumo klasė yra A+++.

Tinka visiems namams

Dėl kompaktinių matmenų, šilumos siurblį galite montuoti renovuojamose patalpose. Idealiai tinka montuoti ankštose erdvėse virš durų.Energetinio efektyvumo koeficientai: visi modeliai atitinka A+++ energijos efektyvumo klasę tiek šildymo, tiek ir vėsinimo režimuose.Išlaikoma reikiama šildymo galia net ir prie -30°C lauko oro temperatūros.Kompaktinis ir šiuolaikinis sieninis šilumos siurblys oras-oras.

Žymos: Buitiniai SPLIT oro kondicionieriai, Gamintojai, Kondicionieriai, MIDEA, Oras-oras šilumos siurbliai, Šilumos siurbliai,